Про нас

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Kотли КUPER® – результат багаторічного досвіду виготовлення опалювальної техніки. Ми взяли все найкраще від нашої попередньої моделі, і зробили котел який зігріє Ваш будинок в будь-яких умовах.

Наш проект під назвою ТМ KUPER був запущений в 2012 році. Для його реалізації були залучені українські фахівці з відомого на той момент Науково-виробничого об’єднання “Клівер” (м.Красний Луч). На базі набутого досвіду в нашому проекті були враховані і виключені всі незручності в експлуатації виробленої ними продукції, проведена модернізація зовнішнього вигляду, додані функціональні можливості – і запущений новий продукт під торговою маркою KUPER. Давайте розглянемо докладніше переваги:

1. Багатопаливність. Основним завданням перед конструкторами було вирішення питання про можливість переходу на різні види твердого палива без переобладнання (це пов’язано з нестабільністю цін на енергоносії). І задача вирішена успішно – котел Купер можна експлуатувати на будь-якому твердому паливі! Топка котла пристосована для тривалого спалювання дров, а також антрациту та інших марок вугілля. Також можна топити: брикетами деревними, вугільними, брикетами з соломи і лушпиння, торф’яними брикетами, відходами деревообробки, гілками та іншими сільськогосподарськими відходами.

2. Модульність. Ви завжди зможете поставити на котел Купер електронні модулі автоматизації процесу горіння (регулювання тяги і управління насосом), тим самим зробите котел економічним і сучасним. Котел може бути оснащений як простим механічним енергонезалежною терморегулятором, так і більш дорогим блоком електроніки в комплекті з вентилятором наддуву повітря і системою контролю роботи насоса. За бажанням клієнта – будь-який наш котел може бути також оснащений краном Маєвського, групою безпеки, додатковим запобіжним клапаном.

3. Надійність котла. На нашому підприємстві з першого дня існування організований Відділ Технічного Контролю якості (ВТК). Всі наші котли відпускаються тільки при наявності заповненого цим відділом паспорта, де має бути печатка ВТК, що свідчить про проведені випробування під тиском. З 2013 року, коли у вільний продаж надійшли наші котли – не було повернуто в зв’язку з браком жодного котла!

4. Гарантії. Ми надаємо гарантію на нашу продукцію – 30 місяців від дня продажу через роздрібну мережу. За умови дотримання інструкції з експлуатації, що йде в комплекті, підприємство гарантує належну роботу котла.

5. Якість виготовлення. Завдяки сучасному оснащенню нашого підприємства обладнанням провідних світових виробників для обробки листового металу – ми сміливо заявляємо, що якість нашої продукції не поступається європейським товарам, але при цьому має величезну перевагу – розумна ціна.

6. Ціни. У співвідношенні ціна-якість, котли Купер на сьогоднішній день лідирують на ринку українських товарів опалювальної тематики.

7. Ергономіка та дизайн. За зовнішнім виглядом – ми поза конкуренцією! Мабуть, це рідкісний випадок в Україні, коли товари «бюджетного» сегменту виконані в дизайні Преміум-класу.

Остерігайтеся підробок! Кожному котлу KUPER присвоєно заводський номер (на інформаційному шильді), який зафіксований в нашій єдиній базі і Ви завжди можете перевірити, подзвонивши нам, чи дійсно купуєте справжній котел від виробника.

ЗАВАНТАЖИТИ Інформаційний буклет про котли Купер.

Відгуки про котли KUPER Ви можете залишити або почитати в кожній картці товару.

Сайт завода-виробника>>